Tavasz 2007. részletes program

A következõ oldalon olvashatják a Tavasz 2007. programjait.A mûsor
1. Ünnepi köszöntõAmbrus Dénes igazgató
2. EmlékmûsorElõadja: irodalmi színpad 7. osztályFelkészítõ: Bérczesi Mária, Páncél Tímea 3. Új vár gyermekjátékGyörgyfalvi Katalin összeállításaElõadja:2.o.tánccsoportFelkészítõ: Czifra Zsigmondné
4. A zsugori ténsasszony -  magyar népmeseElõadja:Köpösdi Pál  3.bFelkészítõ: Bercsényiné Varga Erzsébet     5. „Láttál-e már valaha”Elõadja:: kezdõ citerazenekar 3-4. osztályFelkészítõ:Kindert Ferenc
6. Simon István: MirzaElõadja:Csécsei Fanni 4.aFelkészítõ: Baranyiné Bujdosó Ágnes
7. Népdalok - Kánonok 1. Mohácsi népdalcsokor – összeállította Schneider Lajos 2. Várnai Ferenc: Mindenik embernek 3. Bárdos Lajos: János bácsi hegedûje 4. Hajnalórán  - lengyel népdal Elõadja: Dalcsoport 4-7. osztály Vezényel: Kovács Zoltán 8. Az álmos asszony – magyar népmeseElõadja: Vízkeleti László 3.bFelkészítõ: Bercsényiné Varga Erzsébet
9. Sz. Prokofjev: IndulóZongorán elõadja:Rentz TamásFelkészítõ: Pap Erzsébet
10. Kis kece lányomElõadja: „Sárgarigók” citerazenekar 5. osztályFelkészítõ: Kindert Ferenc
11. Sváb gyermektánc - Vecsési német táncokbólElõadja:4-5-6. osztályos tánccsoportFelkészítõ: Czifra Zsigmondné
12.  A szabó és az óriás – magyar népmeseElõadja: Korpás Adrienn 4.aFelkészítõ: Baranyiné Bujdosó Ágnes
13.  Modern táncElõadja: Money tánccsoport 6-7. osztályFelkészítõ:Gyõrffy Dalma
Szünet
14. Eötvös Károly: BetegekElõadja:12. a osztályos vendéglátó eladó tanulókA jelenetet Dániel Ferenc nyomán a színpadra    alkalmazta: Kindert Ferencné                              15. I. világháborús katonadalokElõadja: „Nyitnikék” citerazenekar 7. osztályFelkészítõ: Kindert Ferenc
16. Janikovszky Éva: Velem mindig történik valamiElõadja: Köpösdi Patrik Ivó 3.bFelkészítõ: Bercsényiné Varga Erzsébet
17. KongózásElõadja : 7-8.osztályos tánccsoportFelkészítõ :Czifra Zsigmondné  
A mûsor szereplõi 
2. o. tánccsoport Baranyi Adrienn, Bartus Barbara, Burai Antal, Burai Aranka, Burai Viktor, Kengyel Zsuzsanna Rebeka, Mága Natasa, Mészáros Mátyás, Nagy Katalin, Négyesi Klaudia, Palcsi Edina, Palcsik Olívia, Strigel Amanda, Tokai László, Túró Evelin, Túró Roland
4-5-6. o. tánccsoportBalogh Alexandra, Batta Noémi, Czifra Bálint Cseh Angelika, Deményi Renáta, Domány Loretta, Fazekas Margit, Gõdér Barbara, Gõdér Nikoletta, Gõdér Viktória, Náhóczki Henrietta, Pusztai Regina, Strigel Odett, Széman Ivett, Temesvári Dóra, Varga Kitti
7-8. o tánccsoportBámer Richárd, Burai Dávid, Cseszka Beáta, Csörgõ Gina, Deményi Evelin, Korpás Zsófia, Gõdér Vivien, Karkusz Réka, Kelemen Kata, Kovács László, Lengyel Ágnes, Ollé Krisztina, Szabó Alexandra, Szatlóczki Martin, Szegi Rita, Tajti Attila, Varga Viktória, Vincze Gergõ
Money  tánccsoport 6-7. osztály:Bozsó Karolina, Czimmermann Nikolett, Cseszka Beáta, Erdélyi Kata, Gõdér Renáta, Korpás Zsófia, Tóth Vivien
Irodalmi színpad:Baranyi Vivien, Burai Dávid, Cseszka Beáta, Csõke Attila, Csõke Georgina, Csõke Imre, Deményi Evelin, Ekker István, Fazekas Pál, Gõdér Renáta, Házi Balázs, Imre István, Kiss Orsolya, Korpás Zsófia, Nagy Gábor, Ollé Márk, Suki Zoltán, Szabó Alexandra, Széman Bertalan, Tóth Vivien, Varga Viktória, Vásárhelyi Roland,Vincze Gergely, Völgyesi Ágnes
Citerazenekar – kezdõcsoport 3-4, osztály:Burai Etelka, Mága Vivien, Ollé Zsuzsanna, Páva Evelin Angelika, Raffael Zsófia, Túró Fruzsina, Túró Zsuzsanna, Vízkeleti László, Völgyesi Tibor
„Sárgarigók” citerazenekar:Balogh Alexandra, Batta Noémi, Domány Loretta, Fazekas Margit, Gõdér Barbara, Náhóczki Henrietta, Pusztai Regina, Réti Éva, Rézsó Judit, Varga Kitti
„Nyitnikék” citerazenekar:Cseszka Beáta, Hevesi Tóth Viktória, Kiss Orsolya, Szabó Alexandra, Varga Anita, Varga Viktória, Völgyesi Ágnes
Alsós prózamondók:Csécsei Fanni 4.a,Korpás Adrienn 4.a, Köpösdi Pál 3.b, Köpösdi Patrik Ivó 3.b, Vízkeleti László 3.b
12.a osztályos vendéglátó eladó tanulók:Bodó Renáta, Dorka István, Gúth Lilla, Hornyák ErikaKöpösdi József, Száz Krisztián, Török Lajos
Daloscsoport 4-7. osztály:Balogh Alexandra, Burai Alexandra, Czifra Bálint, Gerõcs Enikõ, Gõdér Barbara, Gõdér Nikoletta, Koppándi Zsanett, Náhóczki Henrietta, Rácz Annamária, Suki Zoltán, Szabó Alexandra, Szabó László, Temesvári Dóra, Varga Viktória

Share/Save